• SJO ESB'19 JO17-1

  • Staf

    Naam
    Amkreutz, Richard
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie Veld
    Maandag 19:00 uur - 20:30 uur Eys Oefenveld 1
    Donderdag 19:15 uur - 20:45 uur Simpelveld Oefenveld 1
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 15:00VV ALFA SPORT JO17-1 - ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1ALFASPORT ARENA
    30 sep. 19:30ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 - Eijsden JO17-3Sportpark SV Simpelveld
    2 okt. 14:30ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 - Sportclub Susteren JO17-2Sportpark Hanzon
    9 okt. 12:30OVCS JO17-1 - ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1Sportpark Ophoven
    16 okt. 14:30ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 - ST VV Born/ HBC'09 JO17-2Sportpark Hanzon
    30 okt. 15:00FC Geleen-Zuid JO17-2 - ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1Sportpark Graaf Huyncomplex
    6 nov. 14:30ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 - SJO UBC JO17-1Sportpark Hanzon
    20 nov. 15:15Neerbeek RKVV JO17-1 - ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1Sportpark Neerbeek
    27 nov. 14:30ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 - UOW '02 JO17-2Sportpark Hanzon
    4 dec. 14:15Haslou JO17-2JM - ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1Sportpark Mergelakker
    11 dec. 14:30ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 - SJO Krijtland JO17-2Sportpark Hanzon
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag Details
    11 septemberST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 - ST SJO Heuvelland/Rood Groen LVC'01 JO17-23 - 2beker
  • Poulestanden ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 (0235 Onder 17 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO UBC JO17-1110010193
    2Neerbeek RKVV JO17-111008263
    3Haslou JO17-2JM11006063
    4VV ALFA SPORT JO17-100000000
    5Eijsden JO17-300000000
    6FC Geleen-Zuid JO17-200000000
    7SJO Krijtland JO17-200000000
    8OVCS JO17-100000000
    9ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-100000000
    10ST VV Born/ HBC'09 JO17-2100128-60
    11UOW '02 JO17-2100106-60
    12Sportclub Susteren JO17-21001110-90

    Poulestanden ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1 (B3410 Onder 17 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-111003213
    2ST SJO Heuvelland/Rood Groen LVC'01 JO17-2100123-10
  • Team indeling

    Naam
    Essers, Ties
    Gilissen, Kyen
    Hommers, Cas
    Loo, Niels van
    Smeets, Joeri
    Souren, Robin

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    VV ALFA SPORT JO17-1

    VS

    ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1

    25 september 202115:00 uur
    ALFASPORT ARENA veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    ST SJO ESB '19/SV Geuldal JO17-1

    0235 Onder 17 (najaarsreeks)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd