• SJO ESB'19 O19-1

  • Staf

    Naam
    Kemmeren, Rob
    Smits, René
    Verpoort, John
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie Veld
    Dinsdag 18:30 uur - 20:00 uur Bocholtz Oefenveld 1
    Donderdag 19:30 uur - 21:00 uur Simpelveld Oefenveld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 sep. 19:30SJO BMR/SNC'14 JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark BMR
    26 sep. 15:00SJO ESB '19 JO19-1 - Sportclub Jekerdal JO19-2Sportpark Bocholtzerheide
    3 okt. 15:15SJO Krijtland JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark aan de Ringweg
    10 okt. 15:00SJO ESB '19 JO19-1 - Weltania JO19-1Sportpark Bocholtzerheide
    24 okt. 15:00FC Kerkrade-West JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark Willem Sophia
    31 okt. 12:15RKSV Minor JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark De Kollenberg
    14 nov. 15:00SJO ESB '19 JO19-1 - ST Voerendaal/RKSVB JO19-1Sportpark Bocholtzerheide
    21 nov. 13:00ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark Spetseweide
    28 nov. 15:00SJO ESB '19 JO19-1 - Walram JO19-1Sportpark Bocholtzerheide
    5 dec. 13:00SV Geuldal JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark Achter het Kasteel
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag Details
    12 septemberKVC Oranje JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-13 - 0beker
    10 septemberSJO ESB '19 JO19-1 - I.B.C.'03 JO19-11 - 1beker
  • Poulestanden SJO ESB '19 JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Minor JO19-111002113
    2ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO19-110102201
    3Weltania JO19-110102201
    4SJO BMR/SNC'14 JO19-100000000
    5Sportclub Jekerdal JO19-200000000
    6FC Kerkrade-West JO19-100000000
    7SJO Krijtland JO19-100000000
    8SJO ESB '19 JO19-100000000
    9ST Voerendaal/RKSVB JO19-100000000
    10Walram JO19-100000000
    11SV Geuldal JO19-1100112-10

    Poulestanden SJO ESB '19 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KVC Oranje JO19-133007169
    2SJO BMR/SNC'14 JO19-13201197126
    3SJO ESB '19 JO19-13012411-71
    4I.B.C.'03 JO19-13012516-111
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Crutzen, Rim
    Habets, Gio
    Hartog, Jibbe den
    Hodiamont, Kay
    Kaplar, Gyan
    Kemmeren, Luuk
    Loomans, Raf
    Meertens, Tom
    Pelzer, Kevin
    Philippens, Cas
    Schijns, Ivan
  • Eerstvolgende competitiewedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SJO BMR/SNC'14 JO19-1

    VS

    SJO ESB '19 JO19-1

    24 september 202019:30 uur
    Sportpark BMR Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SJO ESB '19 JO19-1

    0225 Onder 19 competitie (najaar)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd