• SJO ESB'19 O19-1

  • Staf

    Naam
    Kemmeren, Rob
    Loozen, Leon
    Meertens, Marco
    Seroo, Piet
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie Veld
    Maandag 19:30 uur - 21:00 uur Simpelveld Oefenveld 1
    Woensdag 19:30 uur - 21:00 uur Bocholtz Trainingsveld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTKVC Oranje JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark Bleijerheide
    18 apr. 14:30SJO ESB '19 JO19-1 - Laura/Hopel Combinatie JO19-1Sportpark SV Simpelveld
    9 mei. 16:00Sittard JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark "De Krao"
    16 mei. 15:30V.V. Schaesberg JO19-1 - SJO ESB '19 JO19-1Sportpark Strijthagen
    23 mei. 14:30SJO ESB '19 JO19-1 - Chevremont JO19-1Sportpark SV Simpelveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag Details
    28 maartSJO ESB '19 JO19-1 - Schinveld JO19-1regulier
    21 maartSJO ESB '19 JO19-1 - VV Zwentibold JO19-1regulier
  • Poulestanden SJO ESB '19 JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Rood Groen LVC'01/SJO Heuvelland JO19-121107524
    2Walram JO19-2210167-13
    3SJO ESB '19 JO19-1201145-11

    Poulestanden SJO ESB '19 JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJO Weltania Bekkerveld JO19-297202652123
    2Laura/Hopel Combinatie JO19-197024393421
    3V.V. Schaesberg JO19-186113182319
    4Chevremont JO19-1960328171118
    5ST Rimburg/UOW'02 JO19-184042120112
    6SJO ESB '19 JO19-192251726-98
    7SVM JO19-17214620-147
    8Groene Ster JO19-292072142-216
    9BSV Limburgia/Kamerland JO19-271151234-224
    10Langeberg JO19-19036832-243

    Poulestanden SJO ESB '19 JO19-1 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KVC Oranje JO19-1430110469
    2Laura/Hopel Combinatie JO19-132019366
    3Schinveld JO19-1320110826
    4V.V. Schaesberg JO19-14202111016
    5Sittard JO19-111003123
    6VV Zwentibold JO19-121014403
    7Chevremont JO19-1210146-23
    8Sportclub Jekerdal JO19-24103714-73
    9SVM JO19-100000000
    10SJO ESB '19 JO19-1100114-30
    11ST Rimburg/UOW'02 JO19-1200205-50
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Frijns, Jur
    Hodiamont, Kay
    Kaplar, Gyan
    Loppersum, Steyn
    Meertens, Tom
    Mulkens, Cyriel
    Pelzer, Kevin
    Pelzer, Noah
    Philippens, Cas
    Ploumen, Jesse
    Richter, Philipp
    Rose, Sandro
    Schwanen, Sydney
  • Eerstvolgende competitiewedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SJO ESB '19 JO19-1

    VS

    Laura/Hopel Combinatie JO19-1

    18 april 202014:30 uur
    Sportpark SV Simpelveld veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SJO ESB '19 JO19-1

    0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd