• SJO ESB'19 MO17-1

  • Staf

    Naam
    Berlo, Martin van
    Luijten, Patrick
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie Veld
    Woensdag 18:30 uur - 20:00 uur Eys Oefenveld
    Vrijdag 18:15 uur - 20:15 uur Simpelveld Oefenveld 1
  • Programma

    Datum WedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 11:15regulierScharn MO17-1 - SJO ESB '19 MO17-1Sportpark Scharn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag Details
    9 decemberSJO ESB '19 MO17-1 - SJO Weltania Bekkerveld MO17-12 - 5regulier
    7 decemberSJO ESB '19 MO17-1 - ST LHC/UOW'02 MO17-22 - 1regulier
    30 novemberLangeberg MO17-1 - SJO ESB '19 MO17-14 - 1regulier
  • Poulestanden SJO ESB '19 MO17-1 (B4800 Meiden Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1SJO Weltania Bekkerveld MO17-110102201
    2SJO ESB '19 MO17-110102201

    Poulestanden SJO ESB '19 MO17-1 (239 Meiden Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1Groene Ster MO17-276102312219
    2Woander Forest MO17-18413137613
    3Sittard MO17-183231021-1111
    4Scharn MO17-173131514110
    5Langeberg MO17-172411413110
    6SJO ESB '19 MO17-173041518-39
    7SJO BMR/SNC'14/Heuvelland MO17-16222910-18
    8SJO Weltania Bekkerveld MO17-17223111108
    9ST LHC/UOW'02 MO17-270161025-151

    Poulestanden SJO ESB '19 MO17-1 (B4820 Meiden Onder 17 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDSPT
    1HVCH MO17-21100131123
    2Baarlo MO17-111007163
    3SVO Sporting Peel en Maas MO17-111007163
    4Blauw Geel'38/JUMBO MO17-111005053
    5DVG MO17-111005143
    6ST Avesteyn/Heeswijk MO17-111004043
    7Groene Ster MO17-111004133
    8ST Eindse Boys/Merefeldia MO17-111003033
    9SV Venray MO17-111003033
    10SVO Fortuna'54 MO17-111004223
    11ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO17-111003123
    12SJO/SSA VESTA'19 MO17-111003123
    13ST LHC/UOW'02 MO17-111002023
    14HVCH MO17-111005413
    15SVO DVC"16 MO17-111002113
    16SJO Vianen Vooruit HBV MO17-111001013
    17Sparta'18 MO17-211002203
    18Scharn MO17-100000000
    19MBC'13 MO17-110012200
    20EVVC MO17-1100145-10
    21SJO ESB '19 MO17-1100112-10
    22Volkel MO17-1100101-10
    23Groene Ster MO17-2100124-20
    24Achilles Reek MO17-1100113-20
    25DAW Schaijk MO17-1100113-20
    26Woander Forest MO17-1100102-20
    27SJO Weltania Bekkerveld MO17-1100114-30
    28ST RESIA/IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46 MO17-1100103-30
    29RKSVN MO17-1100103-30
    30Berghem Sport MO17-1100115-40
    31ST RKVV Keldonk/Boerdonk MO17-1100104-40
    32Sparta'25 MO17-1100105-50
    33Hapse Boys MO17-1100117-60
    34ST: NWC/Someren MO17-1100117-60
    35Juliana Mill MO17-11001113-120
  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Franssen, Danae
    Meijwaard, Jasmijn
    Mullenders, Demi
    Pelzer, Sabrina
    Senden, Meike
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Scharn MO17-1

    VS

    SJO ESB '19 MO17-1

    14 december 201911:15 uur
    Sportpark Scharn veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SJO ESB '19 MO17-1

    239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

    2,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd