• Stuurgroep SJO ESB'19

    Functie Naam Email
    Voorzitter Piet Seroo piet.seroo056@gmail.com
    Penningmeester Ron Smeets rfm.smeets@hotmail.com
    Secretaris Frank Nix stuurgroep@sjo-esb19.nl
    Coördinator JO17 & JO19 Pierre Starmans pierre.starmans@icloud.com
    Coördinator JO14 & JO15 Jos van Loo j.vanloo-schijen@home.nl
    Coördinator JO12 & JO13 Ron Smeets rfm.smeets@hotmail.com
    Coördinator JO10 & JO11 Leon Loozen leonloozen@hetnet.nl
    Coördinator JO8 & JO9 Jan Hassert jehassert@home.nl
    Coördinator Bambini's & JO7 Herman te Kampe wedstrijden@sportclub25.nl
    Coördinator MO15 en MO19 Patrick Bonten p.bonten@home.nl
    Coördinator ESB'19 - Zwart Wit'19 Pim hendrix pim.hendrix@pingnet.nl
    Communicatie Rob Kemmeren communicatie@sjo-esb19.nl
    Wedstrijdsecretaris locatie Eys Frank Nix stuurgroep@sjo-esb19.nl
    Wedstrijdsecretaris locatie Bocholtz Herman te Kampe wedstrijden@sportclub25.nl
    Wedstrijdsecretaris locatie Simpelveld Ria Grond rialadeur@hotmail.com